Aktuální přehled bohoslužeb

Ne 18.2. 1. neděle postní (křestní slavnost)

Čt 22.2. svátek Stolce sv. Petra

Pá 23.2. Den postu a modliteb za mír

Ne 25.2. 2. neděle postní

Bohoslužby:

Neděle 8:30 hod.: za farnost

Neděle 14:30 hod.: Pobožnost křížové cesty

Středa 18:00 hod.: za živou a rodinu Kutáčovou, Lacinovou a Brzicovou

Pátek 18:00 hod.: za živou a rodinu Kubošovu a Hudkovu

Neděle 8:30 hod.: za Václava Poláška, rodiče, živou a rodinu

Neděle 14:30 hod.: Pobožnost křížové cesty

Farní oznamy:

• Každou postní neděli ve 14:30 bude v kostele pobožnost křížové cesty. Prosíme různá společenství ve farnosti, aby se zapsaly na jejich vedení. Domluvte si také hudební doprovod.
  • Ve středu 21.2. od 18:00 hod. bude ve Vile Machů (býv. loutkové divadlo v Kopřivnici) přednáška Václava Čápa na téma Vnitřní uzdravení. Doporučujeme!
  • Mládež děkanátu NJ zve na příští neděli na tradiční křížovou cestu pro rodiny. Začátek v 15:00 hod. u kostela v Rybí.
  • Zveme širokou veřejnost na setkání, na kterém bude prezentována činnost místní organizace lidové strany. Setkání se koná příští neděli od 15:30 v přísálí Katolického domu. Účast přislíbil místostarosta Kopřivnice.
  • Příští neděli bude v kopřivnici večer chval.
  • Vzadu jsou k rozebrání pokladničky na postní almužnu.
  • Sbírky v měsíci únoru: 18.2. – měsíční sbírka na opravy, 25.2. – svatopetrský haléř
  • Modlitba za farnost: každý den ve 21:00 hod. Otče náš + Sláva Otci.