Aktuální přehled bohoslužeb

Bohoslužby:

Neděle 8:30 hod.:  za farnost

Středa 18:00 hod.: za Marii Laušmanovou, Aloise Filipce, Vláďu Tvrdíka

Pátek 18:00 hod.:   za Kamila a Antonii Jiříkovy, vnuka Pavla a rodiče (pro děti)

Neděle 8:30 hod.:  za Antonína a Ludmilu Jalůvkovy, rodinu Jalůvkouv, Krupicovu a Žárskou

Farní oznamy:

• Dnes je v Katolickém domě farní den. Zahájíme požehnáním v 9:45. Zakončíme v 18:00 večerem chval. Nápojů jste nachystali přiměřené množství. Prosím, pamatujte na to, že na farním dnu jsou také děti.
  • Při farním dnu se budou promítat fotky z různých farních akcí. Je to pouze výběr. Vše najdete na farním webu lubina.cz (fotogalerie byla aktualizována).
  • V úterý od 17. hod. bude v Katolickém domě v Kopřivnici přednáška o. Libora Všetuly „Rozumět internetovým dětem“.
  • V pátek 25.5. proběhne Noc kostelů. Program máte na plakátcích.
  • Noc kostelů začne mší sv., na kterou jsou zvány zvláště děti. Prosím, přijďte už 17:55, abychom se pomodlili litanie!
  • Příští neděli od 18:00 hod. bude v Lubině májový koncert duchovní hudby. Vystoupí novojičínský dětský sbor Ondrášek.
  • Příští neděli bude měsíční sbírka na opravy.
  • Modlitba za farnost: každý den ve 21:00 hod.