Večery chval

Večery chval probíhají v lubinském kostele zpravidla poslední neděli v měsíci. Texty písní promítáme na plátno a zpíváme většinou známé písně. Otec Jiří mívá krátkou promluvu na vybraný úryvek z Písma. Večer chval obvykle trvá asi hodinu až hodinu a půl.

Nejbližší termíny:

• 5. 11. 2017 17.00 hod. kostel sv. Bartoloměje v Kopřivnici.
    Pozor, posunutý temín! Namísto původně ohlášené neděle 29.10., bude Večer chval o týden později, tj. 5.11. a to v Kopřivnici.Večer chval bude volně navazovat na nedělní duchovní obnovu. (Odpoledne od 15 hod. bude duchovní obnova s Kateřinou Lachmanovou v Katolickém domě v Kopřivnici. Téma: Usmíření za hranice smrti.) Proto se může i začátek mírně posunout podle toho, kdy bude končit přednáška v KD.
  • 26. 11. 2017 18.00 hod. kostel sv. Václava v Lubině
  • 7. 1. 2018 18.00 hod.

Termíny Večerů chval nejen v Lubině, ale i na dalších místech, najdete na webu www.vecerychval.cz

Pro tisk brožury formátu A5 : Zpevnik Brozura A5